SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
295 000 €
(4 097 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
Rua de Damão, Cascais

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cod. 7049Apartamento T2 localizado na amoreira, a poucos minutos do ALDI. A5, campo do Estoril Praia e a poucos minutos de Cascais. Tem 2 quartos, var...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

Rua de Damão, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Expertimo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu