SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
755 000 €
(6 565 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Rua Carlos Lopes, Cascais

spavaća soba2
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to the new Varandas da Torre development, with 1 to 4 bedroom apartments, located in Carcavelos Lombos, a privileged location, close to the b...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rua Carlos Lopes, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Atlântico

Slični oglasi

Slično u inozemstvu