SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 410 000 €
(7 344 € / m²)
Prodaja
3
2+
192 m²
Rua da Cidade de Évora, Cascais

spavaća soba3
stan192 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We present this elegant T3 1 apartment, located in the prestigious historic area of ​​Carcavelos, just 5 minutes walk from the stunning Carcavelos Bea...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua da Cidade de Évora, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Realty ONE Group Premium

Slični oglasi

Slično u inozemstvu