SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 000 €
(17 500 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
14 m²
Praça do Junqueiro, Cascais

spavaća sobaatypical
stan14 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the prestigious Praça do Junqueiro, just a few minutes from Carcavelos Beach, this is the last available T0 apartment for sale out of a tot...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Praça do Junqueiro, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Dreamline

Slični oglasi

Slično u inozemstvu