SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 550 000 €
(12 602 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
123 m²
Rua Pêro de Alenquer, Cascais

spavaća sobaatypical
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

No coração de Cascais, no cobiçado bairro de Gandarinha, dentro do prestigiado condomínio ONE Living, este sumptuoso apartamento T2 personifica uma ar...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Pêro de Alenquer, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RealFolio

Slični oglasi

Slično u inozemstvu