SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
520 000 €
(6 842 € / m²)
Prodaja
2
2+
76 m²
Rua A Cidade e As Serras, Cascais

spavaća soba2
stan76 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 inserido na prestigiada Urbanização Alto do Mação, que se destaca pela sua arquitetura moderna, linhas simples e funcionais, e excelent...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua A Cidade e As Serras, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Realty Art Mar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu