SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 600 000 €
(15 063 € / m²)
Prodaja
4
2+
239 m²
Avenida Sabóia, Cascais

spavaća soba4
stan239 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

4-bedroom apartment spans 274.9 sqm, offering a refined and spacious layout. The design includes a generous living room, a fully equipped kitchen, a d...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Avenida Sabóia, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agency

Slični oglasi

Slično u inozemstvu