SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
695 000 €
(5 792 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
120 m²
Travessa do Poço, Cascais

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

We present this elegant brand new flat, with a generous terrace and excellent sun exposure, inserted in a contemporary building of only 5 apartments, ...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

Travessa do Poço, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mercator

Slični oglasi

Slično u inozemstvu