SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
685 000 €
(5 756 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
119 m²
Travessa do Poço, Cascais

spavaća sobaatypical
stan119 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Wunderschöne, brandneue Wohnung mit großzügiger Terrasse und Lage in Strandnähe.
Diese neu errichtete Wohnung mit einem schönen Garten in einem dreist...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Travessa do Poço, Cascais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mercator

Slični oglasi

Slično u inozemstvu