SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 000 €
(8 116 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Avenida Central, Braga

spavaća soba1
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588838

Strategically Located 1-Bedroom Apartment in the Centre of Braga!

This apartment is part of a luxury building, f...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Central, Braga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Braga

Slični oglasi

Slično u inozemstvu