SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
850 000 €
(5 903 € / m²)
Prodaja
4
2+
144 m²
Braga

spavaća soba4
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

For Sale: NEW 3-bedroom apartment with 112.67sqm of living space in Maximinos, Braga! The apartment comprises a furnished kitchen; open-plan living ro...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Braga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Inova Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu