Popis ponuda
33
33
33
279 900 €
(2 856 € / m²)
Prodaja
3
1
98 m²
Rua de Barros, Braga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
98 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT586173
Renovated 2-bedroom apartment located on Rua de Barros, in Gualtar, one of the most sought-after areas of Braga, ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
73dana
Ažurirano:
73dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de Barros, Braga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.