SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
339 900 €
(3 399 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Largo da Devesa, Braga

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT584908

Duplex Apartment | 105 m² | Avenida da Liberdade, BragaThis 1-bedroom duplex apartment, with 105 m² of gross area...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPogledPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 114dana
Ažurirano: 93dana

Lokaliteti

Largo da Devesa, Braga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Braga

Slični oglasi

Slično u inozemstvu