SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
247 000 €
(4 750 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²
Largo Carlos Amarante, Braga

spavaća soba1
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment T1 New on Street of S. Bentinho - Largo Carlos Amarante, one of the most central and emblematic areas in the city of Braga. The apartment ha...

Ostalo
Dob ponude: 184dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Largo Carlos Amarante, Braga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu