SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
305 000 €
(1 572 € / m²)
Prodaja
2
1
194 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

spavaća soba2
stan194 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JUNHO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 194 m2 (área privativa de 135.2 m2 e área dependente de 58.95 m2), situado no ce...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu