SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
160 000 €
(5 926 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Travessa de Sá, Aveiro

spavaća soba1
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T0 com acabamentos modernos, todo mobilado e equipado no centro de Aveiro. É composto por: - Cozinha equipada com forno/micro-ondas, plac...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

Travessa de Sá, Aveiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Arcada Glicínias

Slični oglasi

Slično u inozemstvu