SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
592 272 €
(5 484 € / m²)
Prodaja
3
2+
108 m²
Rua de Viseu, Aveiro

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious T3 apartment on the 4th floor of the Novus Plaza I development in Aveiro.
Featuring 107.52 m² usable area and 23.16 m² of generous, well-orie...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua de Viseu, Aveiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Realty Art Almedina

Slični oglasi

Slično u inozemstvu