SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
548 280 €
(3 607 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
152 m²
Rua Eça de Queiróz, Aveiro

spavaća sobaatypical
stan152 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Sublimidade e Luxuosidade, são as palavras de ordem deste Fascinante apartamento de tipologia T4 Duplex, situado ao nível do 3º andar, inserido num em...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiTerasaKatTuš kabinaZaseban wcHodnik

Ostalo
Dob ponude: 94dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Eça de Queiróz, Aveiro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

A CASA DA JOANA®

Slični oglasi

Slično u inozemstvu