SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
274 700 €
(5 386 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Rua Trindade Coelho, Amadora

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-Bedroom apartment in Amadora - Águas Livres, with excellent sun exposure, ideal for those seeking comfort, functionality and a practical location fo...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Trindade Coelho, Amadora
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu