Popis ponuda
34
34
34
340 000 €
(4 474 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
76 m²
Rua Afonso de Albuquerque, Amadora
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
76 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
T2-Wohnung mit Dachboden und Garage im Zentrum von Amadora – Sanierungsmöglichkeit
Strategisch gelegen in der Rua Afonso de Albuquerque, zeichnet sic...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Kat
Nakon renovacije
Nužna renovacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
161dana
Ažurirano:
17dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Afonso de Albuquerque, Amadora
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.