Popis ponuda
48
48
48
750 000 €
(4 688 € / m²)
Prodaja
5
2+
160 m²
Rua Pinheiro Borges, Amadora
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
160 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT575376
4-Bedroom Apartment Under Full Renovation, Scheduled for Completion in July 2025
This apartment offers:
172 m²...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
391dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Pinheiro Borges, Amadora
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.