SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
300 000 €
(5 882 € / m²)
Prodaja
1
2+
51 m²
Praceta da Quinta Nova, Almada

spavaća soba1
stan51 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this charming 1-bedroom duplex located in Charneca da Caparica, ideal for those who value comfort, modern living, and proximity to the sea. T...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Praceta da Quinta Nova, Almada
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu