Popis ponuda
39
39
39
325 000 €
(5 328 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rua Pedro Lemos, Almada
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
61 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT587752
Set in the quiet and serene Urbanização da Quinta do Bom Retiro, this elegant 2-bedroom apartment is located on t...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
33dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Pedro Lemos, Almada
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.