SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, renoviran
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, renoviran
Dnevni boravak
700 000 €
(4 575 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
153 m²
Rua dos Espatários, Almada

spavaća sobaatypical
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegante Wohnung mit 4 Schlafzimmern, 3 davon Suiten, mit einer großen Privatfläche von 153,14 m², entspricht dem 2. Stock eines zweistöckigen Gebäude...

Ostalo
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Rua dos Espatários, Almada
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Marques Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu