SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
450 000 €
(3 261 € / m²)
Prodaja
4
2+
138 m²
Largo Coronel Ramos da Costa, Alcochete

spavaća soba4
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to this sophisticated flat situated in the heart of Alcochete's charming historic centre. This new 4-bedroom flat combines contemporary luxury...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloPogledOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

Largo Coronel Ramos da Costa, Alcochete
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Nações V

Slični oglasi

Slično u inozemstvu