Popis ponuda
3
3
163 000 €
(2 508 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²
Rua Alves Redol, Albufeira
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
65 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Cheap 1 Bedroom Apartment in Albufeira Unique Opportunity!
Strategic Location:
Located just 1200m from Praia da Oura and 2km from the center of ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
494dana
Ažurirano:
494dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Alves Redol, Albufeira
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.