Popis ponuda
14
14
14
225 000 €
(3 689 € / m²)
Prodaja
2
2+
61 m²
Rua de Santa Eulália, Albufeira
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
61 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT563478
T1 with excellent areas and sun exposure facing south.
Living room and bedroom with access to the terrace, equipp...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
488dana
Ažurirano:
487dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de Santa Eulália, Albufeira
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.