SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 500 000 €
(13 636 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
110 m²
Rua NSa Fátima, Albufeira

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury two and three bedroom apartments, located in the middle of a magnificent pine forest with a huge scenic beauty overlooking the sea and next to ...

Namješteno
Dob ponude: 216dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua NSa Fátima, Albufeira
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Electra Conseils Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu