Popis ponuda
9
9
9
115 293 €
(3 391 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Obywatelska, Zielona Góra
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
34 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
NOWOCZESNY APARTAMENT W CENTRUM – ZIELONA GÓRA, UL. OBYWATELSKA.
Oferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny 2-pokojowy apartament, który idealni...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Kada
Kuhinjski aparati
Namješteno
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Kat:
3. kat od 5
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Obywatelska, Zielona Góra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.