SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
75 410 €
(1 676 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Peowiaków, Zamość

spavaća soba3
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Zamościa przy ul. Peowiaków – jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w mieście. W bezpośred...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Peowiaków, Zamość
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Izabela Batorska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu