SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
164 877 €
(3 365 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Orla, Ząbki

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację blisko Warszawy i realny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu? To ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Orla, Ząbki
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu