SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
103 213 €
(3 036 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
Skrajna, Ząbki

spavaća soba1
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Skrajna, Ząbki
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu