SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
129 322 €
(3 592 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Zielna, Wrocław

spavaća soba2
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami w garażu – nowe budownictwo LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Zielnej we Wrocławiu – w...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Zielna, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Beata Foryś

Slični oglasi

Slično u inozemstvu