SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
151 631 €
(3 226 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Włókniarzy, Wrocław

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dwupokojowe mieszkanie 47,75 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie w pełni urządzone sprzedawane bez wyposażenia r...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Włókniarzy, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Marcin Ślusarczyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu