SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
651 633 €
(6 034 € / m²)
Prodaja
4
2+
108 m²
Mikołaja Kopernika, Wrocław

spavaća soba4
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaDa

Opis

Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniają...

Kat:
3. kat od 3
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Mikołaja Kopernika, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Kinga Kuźnia

Slični oglasi

Slično u inozemstvu