SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
431 486 €
(3 752 € / m²)
Prodaja
4
2+
115 m²
Jedności Narodowej, Wrocław

spavaća soba4
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaDa

Opis

5-pokojowy apartament z loggią i tarasem | 3 łazienki | ponad 30-metrowy salon | nowoczesna inwestycja.
Opiekun oferty
Sebastian Święcicki
tel. 602 10...

Kat:
7. kat od 7
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Jedności Narodowej, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Sebastian Święcicki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu