SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
117 521 €
(4 197 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Zwycięska, Wrocław

spavaća soba2
stan28 m²
kupaonice1

Jacek Mamiński
lic. PFRN 30802
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z wi...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Zwycięska, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Jacek Mamiński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu