SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
51 795 €
(2 354 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Ignacego Mościckiego, Wrocław

spavaća soba1
stan22 m²
kupaonice1

Jakub Kruszyński
602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego ...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Ignacego Mościckiego, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu