SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
208 600 €
(3 936 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Powstańców Śląskich, Wrocław

spavaća soba3
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, j...

Kat:
1. kat od 16
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Powstańców Śląskich, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Renata Mayer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu