SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
233 159 €
(2 332 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Bolesława Prusa, Wrocław

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice1

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowego, przestronnego ...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Bolesława Prusa, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Monika Krzysiek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu