SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 976 €
(2 524 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Tadeusza Brzozy, Wrocław

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

3 pokoje/balkon/nowoczesne osiedle przy zieleni
Opiekun oferty:
Julia Andrulewicz
tel. 602 101 602
licencja PFRN nr 28332

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Tadeusza Brzozy, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Julia Andrulewicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu