SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
488 073 €
(5 248 € / m²)
Prodaja
3
2+
93 m²
Jedności Narodowej, Wrocław

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających presti...

Kat:
6. kat od 8
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Jedności Narodowej, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Dominika Kasprzyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu