Popis ponuda
8
8
8
270 697 €
(3 261 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Mieszczańska, Wrocław
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
83 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami!
Gotowe do wprowadzenia!
Opiekun oferty:
Łukasz Szajkowski
tel. 602 101 602
Układ pomieszczeń:
- Kawalerka 1 - 32....
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Dob ponude:
41dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Mieszczańska, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.