SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
144 579 €
(2 892 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rakietowa, Wrocław

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja
602 101 602
Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Ideal...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rakietowa, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Jakub Choja

Slični oglasi

Slično u inozemstvu