SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
200 292 €
(2 177 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Na Polance, Wrocław

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1

Konrad Rakowiecki
tel. 602 101 602
Przestronne mieszkanie o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy...

Ostalo
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Na Polance, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Konrad Rakowiecki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu