SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
200 181 €
(3 080 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Pawła Włodkowica, Wrocław

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1

Emilian Janusz
602-101-602
Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.
Podstawowe informacje:
Mieszkanie o pow. 65,50 m2, na ul. Włodko...

Kat:
3. kat od 6
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Pawła Włodkowica, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Emilian Janusz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu