SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
282 115 €
(3 206 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Uniwersytecka, Wrocław

spavaća soba4
stan88 m²
kupaonice1

Jakub Kruszyński
tel. 602 101 602
***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***
Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Ry...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Uniwersytecka, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu