SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
825 244 €
(7 785 € / m²)
Prodaja
3
1
106 m²
Gwiaździsta, Wrocław

spavaća soba3
stan106 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.
Opiekun oferty:
Marta Woźniczka-Opuchlik
Nr. licencji PFRN 23867
tel. 60...

Kat:
45. kat od 48
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Gwiaździsta, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Marta Woźniczka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu