SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
163 385 €
(3 476 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Kokosowa, Wrocław

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie, w którym chce się zamieszkać od pierwszej chwili! Z ogromną przyjemnością prezentuję nietuzinkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojow...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Kokosowa, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MK PRESTIGE

Barbara Szymala

Slični oglasi

Slično u inozemstvu