SUPA24
Spavaća soba; pogled, prirodna svjetlost, moderan stil
Spavaća soba; prirodna svjetlost, moderan stil
Spavaća soba; prirodna svjetlost, moderan stil
200 307 €
(3 642 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Krakowska, Wrocław

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Krakowskie Tarasy | 3 pokoje z tarasem 24m² | Gotowe do wejścia | Gwarancja! | 2 msc. postojowe | Klima

Kat:
1. kat od 5
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Krakowska, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Weronika Jastrzębska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu